מצלמות אבטחה

מערכות תקשורת וטמ”ס

מוקד אמנור מתקין מגוון מערכות צילום והקלטה, ממערכות ביתיות קטנות ועד מערכות גדולות של מאות מצלמות, למפעלים, לאתרים גדולים ולרשויות מקומיות.

אנו מציעים מגוון מצלמות לכל הצרכים הנדרשים, כולל: צילום יום ולילה, מצלמות נעות (PTZ) ומצלמות HD עם יכולת זיהוי גבוהה במיוחד.

מערכות ההקלטה המתקדמות המותקנות על-ידי מוקד אמנור מאפשרות גישה מלאה מרחוק באמצעות מחשב וטלפון נייד. מערכות אלה ניתנות לחיבור למוקד רואה של חברתנו. כך שעם קבלת קריאה ממערכת האזעקה מתקבל במוקד הרואה וידאו בזמן אמת, המאפשר לראות את כל המתרחש באתר ולפעול לפי תמונת המצב המתקבלת. בזמן אזעקה המוקד יכול לבצע סיור בתוך בית העסק באמצעות מצלמות האבטחה ולבדוק את המתרחש שם בזמן אמת.

שירותי מוקד רואה

מוקד רואה – מוקד אמנור מאפשר התחברות אוטומטית של מוקד החברה למערכות הצילום וההקלטה של הלקוח. התחברות זו מאפשרת בדיקה ויזואלית של מתחמים סגורים באמצעות מערכות צילום והקלטה ייעודיות, המותקנות במתחמי הלקוחות ומעבירות תמונה בזמן אמת למוקד החברה.

עם קבלת קריאה ממערכת האזעקה, מתקבל במוקד הרואה וידאו בזמן אמת המאפשר לראות את כל המתרחש באתר ולפעול לפי תמונת המצב המתקבלת. כל אירוע אמת מתועד במחשבי המוקד ומנותח בתום האירוע.

יתרונות השיטה הן בכך שמבוצעת בדיקה פנימית בנוסף לבדיקה החיצונית של הסייר, אשר מביאה להסקת מסקנות מהירה ואמינה יותר ולטיפול מהיר ותכליתי.

8,729

ימי מוקד רצוף